Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об Общегосударственной целевой программе защиты населения и территорий от чрезвычайных ситуаций техногенного и природного характера на 2013 - 2017 годы

Комментарий к проекту закона Украины от 06.12.2011 № 9542
Дата рассмотрения: 22.05.2012 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про Загальнодержавну цільову соціальну програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2013 - 2017 роки" від 6 грудня 2011 року за N 9542, внесений Кабінетом Міністрів України (друге читання)

Історія питання

Законопроект був прийнятий у першому читанні 21 лютого 2012 року.

Сутність

Законопроектом пропонується затвердити Загальнодержавну цільову соціальну програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2013 - 2017 роки (надалі - Програма).

Метою Програми є послідовне зниження ризику виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру (надалі - надзвичайні ситуації), підвищення рівня безпеки населення і захищеності територій від наслідків таких ситуацій.

Оптимальним варіантом розв'язання проблеми захисту населення і території від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру вважається реалізація державної політики у сфері захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій шляхом системного здійснення першочергових заходів по захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій з використання ресурсів держави та інших джерел, не заборонених законом.

Програма передбачає здійснення першочергових заходів щодо захисту населення і території від надзвичайних ситуацій за такими напрямами:

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос