Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 229 Налогового кодекса Украины (относительно особенностей налогообложения спирта этилового для предприятий первичного и смешанного виноделия)

Комментарий к проекту закона Украины от 05.07.2011 № 8749
Дата рассмотрения: 05.07.2011 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до статті 229 Податкового кодексу України (щодо особливостей оподаткування спирту етилового для підприємств первинного та змішаного виноробства)" від 5 липня 2011 року за N 8749, внесений народними депутатами України Майбородою С. Ф. та Наконечним В. Л. (перше читання)

Історія питання

Податковий кодекс України від 2 грудня 2010 року регулює відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема, визначає вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства.

В статті 229 Податкового кодексу України визначені особливості оподаткування деяких підакцизних товарів (зокрема, спирту етилового; нафтопродуктів, вироблених в Україні, що використовуються в якості сировини для нафтохімічної промисловості; нафтопродуктів, ввезених в Україну, що використовуються в якості сировини для нафтохімічної промисловості) залежно від напряму його використання.

Сутність

Опрос