Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно осуществления совместной деятельности

Комментарий к проекту закона Украины от 24.06.2011 № 8721
Дата рассмотрения: 24.06.2011 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення спільної діяльності" від 24 червня 2011 року за N 8721, внесений народними депутатами України Ляпіною К. М. та Горіною І. А. (перше читання)

Історія питання

Господарський кодекс України 16 січня 2003 року визначає основні засади господарювання в Україні і регулює господарські відносини, що виникають у процесі організації та здійснення господарської діяльності між суб'єктами господарювання, а також між цими суб'єктами та іншими учасниками відносин у сфері господарювання. Господарський кодекс України має на меті забезпечити зростання ділової активності суб'єктів господарювання, розвиток підприємництва і на цій основі підвищення ефективності суспільного виробництва, його соціальну спрямованість відповідно до вимог Конституції України, утвердити суспільний господарський порядок в економічній системі України, сприяти гармонізації її з іншими економічними системами.

Особливості правового режиму державного майна у сфері господарювання передбачені в статті 141 Господарського кодексу України.

Закон України "Про управління об'єктами державної власності" від 21 вересня 2006 року визначає правові основи управління об'єктами державної власності.

В статті 5 Закону України "Про управління об'єктами державної власності" міститься перелік повноважень Кабінету Міністрів України у сфері управління об'єктами державної власності.

Опрос