Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты в связи с оптимизацией функций центрального органа исполнительной власти в сфере экологии и природных ресурсов (относительно предоставления документов разрешительного характера)

Комментарий к проекту закона Украины от 02.06.2011 № 8617
Дата рассмотрения: 02.06.2011 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів у зв'язку з оптимізацією функцій центрального органу виконавчої влади у сфері екології та природних ресурсів (щодо надання документів дозвільного характеру)" від 2 червня за N 8617, внесений народним депутатом України Прасоловим І. М. (перше читання)

Сутність

Законопроектом передбачено внесення змін до Водного кодексу України, Земельного кодексу України, Лісового кодексу України, законів України "Про екологічну експертизу", "Про відходи" та "Про охорону атмосферного повітря".

Змінами до Водного кодексу України пропонується встановити, що до відання спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питань екології та природних ресурсів в галузі управління і контролю за використанням і охороною вод та відтворенням водних ресурсів також належить видача дозволів на проведення робіт на землях зайнятих морями, прибережними захисними смугами уздовж морів, морських заток і лиманів, пов'язаних з будівництвом гідротехнічних, лінійних та гідрометричних споруд, поглибленням дна для судноплавства, видобуванням корисних копалин, прокладенням кабелів, трубопроводів, інших комунікацій, а також бурові та геологорозвідувальні роботи та видача дозволів на розробку проектів нормативів гранично допустимих скидів забруднюючих речовин у водні об'єкти із зворотними водами.

Проект доповнює Водний кодекс України новою статтею 381, відповідно до якої строк видачі дозволу на розробку проектів нормативів гранично допустимих скидів забруднюючих речовин у водні об'єкти із зворотними водами або надання письмового повідомлення про відмову у його видачі не повинен перевищувати 30 днів з дня надходження заяви та відповідних документів на розгляд.

Згідно змін до Земельного кодексу України до повноважень центрального органу виконавчої влади з питань екології та природних ресурсів у галузі земельних відносин належить погодження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, рішення стосовно яких приймається Кабінетом Міністрів, погоджується Верховною Радою України.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос