Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статьи 43 и 49 Закона Украины "О телевидении и радиовещании"

Комментарий к проекту закона Украины от 11.03.2011 № 8214
Дата рассмотрения: 21.12.2011 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до статей 43 та 49 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" від 11 березня 2011 року за N 8214, внесений народними депутатами України Ю. Стецем, О. Абдулліним та В. Уколовим (друге читання)

Історія питання

Закон України "Про телебачення і радіомовлення" відповідно до Конституції України та Закону України "Про інформацію" регулює відносини, що виникають у сфері телевізійного та радіомовлення на території України, визначає правові, економічні, соціальні, організаційні умови їх функціонування, спрямовані на реалізацію свободи слова, прав громадян на отримання повної, достовірної та оперативної інформації, на відкрите і вільне обговорення суспільних питань.

У першому читанні законопроект був прийнятий 20 вересня 2011 року.

Сутність

Законопроектом пропонується статтю 43 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" доповнити новою частиною, згідно якої державні та комунальні телерадіоорганізації (у сфері телебачення) зобов'язані здійснювати інформаційне мовлення, в частині телевізійних новин, субтитруванням та/або перекладом жестовою мовою.

Опрос