Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в статью 19 Закона Украины "О Едином таможенном тарифе" относительно освобождения от уплаты пошлины товаров для строительства и оснащения аэропортов, являющихся объектами чемпионата

Комментарий к проекту закона Украины от 03.02.2011 № 8062
Дата рассмотрения: 03.02.2011 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення зміни до статті 19 Закону України "Про Єдиний митний тариф" щодо звільнення від сплати мита товарів для будівництва і оснащення аеропортів, які є об'єктами чемпіонату" від 3 лютого 2011 року за N 8062, внесений народними депутатами України Зацом О. В. та Пінчуком А. П. (перше читання)

Історія питання

Законом України "Про Єдиний митний тариф" від 5 лютого 1992 року встановлений порядок формування та застосування Єдиного митного тарифу України при ввезенні на митну територію України та вивезенні за межі цієї території товарів та інших предметів.

Сутність

Законопроектом пропонується внести зміни до пункту "щ1" статті 19 Закону України "Про Єдиний митний тариф". Відповідно до цих змін до 1 вересня 2012 року від сплати мита звільнятимуться товари (крім підакцизних), які не виробляються в Україні або виробляються, але не відповідають технічним характеристикам світового рівня та вимогам міжнародних спортивних організацій, з метою їх використання для будівництва і оснащення (придбання обладнання та інвентарю) аеропортів, що є об'єктами чемпіонату.

Зауваження

Опрос