Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 17-1 Закона Украины "Об электроэнергетике" относительно совершенствования системы тарифообразования на электроэнергию, производимую из биогаза

Комментарий к проекту закона Украины от 28.01.2011 № 8028
Дата рассмотрения: 15.06.2011 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до статті 171 Закону України "Про електроенергетику" щодо вдосконалення системи тарифоутворення на електроенергію, яка виробляється з біогазу" від 28 січня 2011 року за N 8028, внесений народними депутатами України О. Горошкевичем та М. Мартиненком (друге читання)

Історія питання

Закон України "Про електроенергетику" від 16 жовтня 1997 року (надалі - Закон) визначає правові, економічні та організаційні засади діяльності в електроенергетиці і регулює відносини, пов'язані з виробництвом, передачею, постачанням і використанням енергії, забезпеченням енергетичної безпеки України, конкуренцією та захистом прав споживачів і працівників галузі.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос