Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О Государственном бюджете Украины на 2011 год" (относительно медицинских транспортных средств для сельской местности)

Комментарий к проекту закона Украины от 27.01.2011 № 8027
Дата рассмотрения: 27.01.2011 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо медичних транспортних засобів для сільської місцевості)" від 27 січня 2011 року за N 8027, внесений народним депутатом України Болюрою А. В. (перше читання)

Історія питання

Закон України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" від 23 грудня 2010 року визначає, зокрема, загальну суму доходів і видатків (з розподілом на загальний та спеціальний фонди, а також з розподілом видатків на поточні і капітальні); граничний обсяг річного дефіциту і державного боргу; бюджетні призначення головним розпорядникам коштів Державного бюджету України; бюджетні призначення міжбюджетних трансфертів тощо.

Сутність

Законопроектом пропонується внести зміни до додатків N 3 та N 7 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік". Цими змінами передбачається збільшити видатки Міністерству охорони здоров'я (загальнодержавні витрати) для оснащення сільських амбулаторій та фельдшерсько-акушерських пунктів і придбання автомобілів швидкої медичної допомоги для сільських закладів охорони здоров'я на 700 мільйонів гривень за рахунок зменшення видатків на придбання Державною авіаційною службою повітряних суден в сумі 295,0 мільйонів гривень та скорочення державних капітальних видатків, що розподіляються Кабінетом Міністрів України, в сумі 405 мільйонів гривень.

Позитив

Законопроект спрямований на вирішення проблем медичного захисту мешканців сільської місцевості (зокрема, забезпечення закладів охорони здоров'я у сільській місцевості автомобілями швидкої медичної допомоги та підвищення якості і доступності медичних послуг для сільського населення), оптимізацію видатків на обслуговування системи центральних органів виконавчої влади та забезпечення прозорості розподілу коштів на видатки розвитку.

Опрос