Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О системе Общественного телевидения и радиовещания Украины" (новая редакция)

Комментарий к проекту закона Украины от 11.10.2010 № 7241
Дата рассмотрения: 11.10.2010 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про систему Суспільного телебачення і радіомовлення України" від 11 жовтня 2010 року за N 7241, внесений народними депутатами України А. Шевченком, В. Каськівим та Є. Сусловим (перше читання)

Історія питання

Відповідно до статті 1 Закону України "Про систему Суспільного телебачення і радіомовлення України" від 18 липня 1997 року суспільне телерадіомовлення - це телерадіоорганізація зі статусом єдиної загальнонаціональної неподільної і неприбуткової системи масової комунікації, яка є об'єктом права власності Українського народу і діє згідно з єдиною програмною концепцією.

Сутність

Законопроектом пропонується викласти Закон України "Про систему Суспільного телебачення і радіомовлення України" у новій редакції, передбачивши при цьому його нову назву - "Про Суспільне мовлення України".

Статтею 1 законопроекту передбачено, що Суспільне мовлення України - це неприбуткова державна установа, яка засновується Кабінетом Міністрів України. Суспільне мовлення України може виступати засновником юридичних осіб, у тому числі телерадіоорганізацій, діяльність яких спрямована на досягнення цілей і завдань Суспільного мовлення України.

Суспільне мовлення України є юридичною особою публічного права, має печатку, самостійний баланс, рахунки в установах банків, у тому числі валютні, є суб'єктом господарської та інформаційної діяльності (стаття 2 законопроекту).

Опрос