Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О выборах депутатов Верховной Рады Автономной Республики Крым, местных советов и сельских, поселковых, городских голов" (относительно свидетельств о регистрации партийных организаций и деклараций об имуществе и доходах)

Комментарий к проекту закона Украины от 07.09.2010 № 7083-1
Дата рассмотрения: 07.09.2010 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" (щодо свідоцтв про реєстрацію партійних організацій та декларацій про майно і доходи)" від 7 вересня 2010 року за N 7083-1, внесений народним депутатом України О. Чорноволенком (перше читання)

Історія питання

На розгляді Верховної Ради України знаходиться альтернативний законопроект N 7083 від 3 вересня 2010 року, внесений народним депутатом України М. Чечетовим.

Сутність

Законопроектом пропонується скасувати необхідність подання кандидатами у депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад та кандидатами на посаду сільських, селищних, міських голів до відповідних територіальних виборчих комісій декларацій про майно та доходи за останній рік. Для цього відповідно до законопроекту виключаються пункт 7 частини 1 статті 37, пункт 6 частини 1 статті 38, пункт 6 частини 1 статті 39 та стаття 43 Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" (надалі - Закон).

Із частини 10 статті 22 Закону законопроектом передбачено виключити положення, згідно якого подання щодо кандидатур, яке не відповідає вимогам порядку формування складу територіальних виборчих комісій, підлягає відхиленню; запропоновані в ньому кандидатури до складу виборчої комісії не включаються; рішення про відхилення подання не приймається.

Опрос