Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно проверок)

Комментарий к проекту закона Украины от 30.08.2010 № 7063
Дата рассмотрения: 30.08.2010 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо перевірок)" від 30 серпня 2010 року за N 7063, внесений народним депутатом України К. М. Ляпіною (перше читання)

Сутність

Законопроектом пропонується викласти в новій редакції частину 2 статті 259 Кодексу законів про працю України. Відповідно до цієї нової редакції центральні органи виконавчої влади здійснюватимуть контроль за додержанням законодавства про працю на підприємствах, в установах і організаціях, що перебувають у їх функціональному підпорядкуванні. Зараз передбачено, що центральні органи виконавчої влади здійснюють контроль за додержанням законодавства про працю на підприємствах, в установах і організаціях, що перебувають у їх функціональному підпорядкуванні, крім органів державної податкової служби, які мають право з метою перевірки дотримання податкового законодавства здійснювати такий контроль на всіх підприємствах, в установах і організаціях незалежно від форм власності та підпорядкування.

Із статті 10 Закону України "Про державну податкову службу в Україні" передбачається виключити положення, згідно якого державні податкові інспекції в районах, містах без районного поділу, районах у містах, міжрайонні та об'єднані державні податкові інспекції при отриманні органом податкової міліції інформації у випадках, встановлених законом, приймають рішення про проведення позачергової податкової перевірки платника податку без його попереднього попередження, якщо органом податкової міліції отримано інформацію про ухилення такого платника від оподаткування.

Проектом пропонується виключити із частини 1 статті 11 Закону України "Про державну податкову службу в Україні" положення, згідно якого органи державної податкової служби у випадках, в межах компетенції та у порядку, встановлених законами України, мають наступні права:

Опрос