Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно упрощения условий доступа на рынок телекоммуникационных услуг)

Комментарий к проекту закона Украины от 12.08.2010 № 7031
Дата рассмотрения: 12.08.2010 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо спрощення умов доступу на ринок телекомунікаційних послуг)" від 12 серпня 2010 року за N 7031, внесений народними депутатами України Ю. Мороко та В. Коржем (перше читання)

Історія питання

Закон України "Про телекомунікації" від 18 листопада 2003 року встановлює правову основу діяльності у сфері телекомунікацій, а також визначає повноваження держави щодо управління та регулювання зазначеної діяльності, права, обов'язки та засади відповідальності фізичних і юридичних осіб, які беруть участь у даній діяльності або користуються телекомунікаційними послугами.

Правова основа користування радіочастотним ресурсом, повноваження держави щодо умов користування радіочастотним ресурсом України, права, обов'язки і відповідальність органів державної влади, що здійснюють управління і регулювання в цій сфері, та фізичних і юридичних осіб, які користуються та/або мають намір користуватися радіочастотним ресурсом України встановлені Законом України "Про радіочастотний ресурс України".

Сутність

Опрос