Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О развитии предпринимательской деятельности на отдельных территориях

Комментарий к проекту закона Украины от 14.07.2010 № 6703
Дата рассмотрения: 14.07.2010 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про розвиток підприємницької діяльності на окремих територіях" від 14 липня 2010 року за N 6703, внесений народним депутатом України Королевською Н. Ю. (перше читання)

Сутність

В статті 1 законопроекту передбачено, що його дія поширюватиметься на суб'єктів підприємницької діяльності незалежно від форми власності, крім суб'єктів підприємницької діяльності, які здійснюють виробництво підакцизних товарів.

Згідно статті 4 законопроекту зоною вільного підприємництва визнаватиметься частина території України в межах адміністративно-територіальної одиниці - села, селища, міста, на якій протягом відповідного часу встановлюється спеціальний правовий режим підприємницької діяльності. Зона вільного підприємництва визначатиметься за відповідними критеріями та показниками, що встановлюватимуться Кабінетом Міністрів України виходячи із соціально-економічного становища відповідної адміністративно-територіальної одиниці. На частині зони вільного підприємництва запроваджуватиметься митний режим спеціальної митної зони на 10 років, що визначається окремим рішенням Кабінету Міністрів України для кожної такої території.

Опрос