Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно совершенствования системы правоохранительных органов с целью улучшения инвестиционного климата в государстве)

Комментарий к проекту закона Украины от 06.07.2010 № 6664
Дата рассмотрения: 06.07.2010 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення системи правоохоронних органів з метою поліпшення інвестиційного клімату в державі)" від 6 липня 2010 року за N 6664, внесений народними депутатами України Пилипенком В. П., Писаренком В. В. та іншими (перше читання)

Сутність

Передбачається внести зміни до статті 112 Кримінально-процесуального кодексу України, згідно яких у справах про злочини, передбачені статтями 208 (незаконне відкриття або використання за межами України валютних рахунків), 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів), 212-1 (ухилення від сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування), 216 (незаконне виготовлення, підроблення, використання або збут незаконно виготовлених, одержаних чи підроблених марок акцизного збору чи контрольних марок) та 218 (фіктивне банкрутство) Кримінального кодексу України досудове слідство провадитиметься слідчими органів внутрішніх справ (зараз - слідчими податкової міліції).

Пропонується внести зміни до частини 1 статті 221 Кодексу України про адміністративні правопорушення, згідно яких судді районних, районних у місті, міських чи міськрайонних судів розглядатимуть також справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 164-1 (порушення порядку подання декларації про доходи та ведення обліку доходів і витрат) та 166-6 (порушення порядку подання фінансової звітності та ведення бухгалтерського обліку при ліквідації юридичної особи) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Зараз такі справи розглядають органи державної податкової служби України. У зв'язку із цим із Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачається також виключити статтю 234-2.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос