Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно совершенствования порядка выпуска издательской продукции на условиях государственного заказа

Комментарий к проекту закона Украины от 17.06.2010 № 6554
Дата рассмотрения: 12.01.2011 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку випуску видавничої продукції на умовах державного замовлення" від 17 червня 2010 року за N 6554, внесений Кабінетом Міністрів України (друге читання)

Історія питання

Законопроект був прийнятий у першому читанні 4 листопада 2010 року.

Сутність

Закон України "Про видавничу справу" законопроектом пропонується доповнити новою статтею 261, згідно якої державне замовлення на випуск видавничої продукції формуватиметься відповідно до вимог Закону України "Про державне замовлення для задоволення пріоритетних державних потреб" з урахуванням наступних особливостей. Відповідні зміни також пропонується внести до частини 4 статті 1 Закону України "Про державне замовлення для задоволення пріоритетних державних потреб" та частини 4 статті 2 Закону України "Про здійснення державних закупівель".

Показниками державного замовлення на випуск видавничої продукції вважатимуться загальний обсяг друкованого видання, його тираж та вартість. Загальні обсяги випущеної за державним замовленням видавничої продукції повинні відповідати загальним обсягам її розповсюдження.

Державні замовники як головні розпорядники коштів державного бюджету в межах виділених коштів та виходячи із затверджених показників державного замовлення відповідно до вимог законодавства визначатимуть виконавців державного замовлення.

З урахуванням особливостей державного замовлення на випуск видавничої продукції, зокрема щодо передачі автором видавництву або видавничій організації виключних прав на підготовку і випуск у світ його твору, видання такої продукції здійснюватиметься із застосуванням процедури закупівлі в одного учасника згідно із законодавством.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос