Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О специальном режиме инвестиционной деятельности на территориях приоритетного развития в Одесской области

Комментарий к проекту закона Украины от 18.05.2010 № 6401
Дата рассмотрения: 18.05.2010 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про спеціальний режим інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку в Одеській області" від 18 травня 2010 року за N 6401, внесений народними депутатами України В. Д. Барвіненком, Ю. Б. Круком та О. В. Плотніковим (перше читання)

Сутність

В статті 1 законопроекту визначено, що територія пріоритетного розвитку - це територія, на якій склалися несприятливі соціально-економічні умови та на якій запроваджується спеціальний режим інвестиційної діяльності для створення нових робочих місць. Спеціальний режим інвестиційної діяльності - це режим, який передбачає введення податкових, митних та інших пільг, передбачених для суб'єктів підприємницької діяльності, що реалізують в порядку, визначеному законопроектом, інвестиційні проекти, схвалені Радою з питань територій пріоритетного розвитку.

Відповідно до статті 3 проекту спеціальний режим інвестиційної діяльності запроваджуватиметься на територіях пріоритетного розвитку і діятиме протягом 25 років при реалізації інвестиційних проектів у пріоритетних галузях (підгалузях) виробництва, перелік яких визначається Кабінетом Міністрів України. До територій пріоритетного розвитку належатимуть у своїх адміністративно-територіальних межах Арцизький, Білгород-Дністровський, Болградський, Ізмаїльський, Кілійський, Ренійський, Саратський, Тарутинський, Татарбунарський райони Одеської області. Спеціальна економічна зона "Рені" не включатиметься до територій пріоритетного розвитку. Спеціальний режим інвестиційної діяльності застосовуватиметься до суб'єктів підприємницької діяльності, які реалізують інвестиційний проект кошторисною вартістю, еквівалентною не менше:

Опрос