Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 9 Закона Украины "Об организационно-правовых основах борьбы с организованной преступностью" относительно следственных подразделений

Комментарий к проекту закона Украины от 13.05.2010 № 6384
Дата рассмотрения: 10.11.2010 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до статті 9 Закону України "Про організаційно-правові основи боротьби з організованою злочинністю" щодо слідчих підрозділів" від 13 травня 2010 року за N 6384, внесений народним депутатом України Забарським В. В. (друге читання)

Історія питання

Закон України "Про організаційно-правові основи боротьби з організованою злочинністю" від 30 червня 1993 року визначає головні напрями загальнодержавної політики та організаційно-правові основи боротьби з організованою злочинністю.

Статтею 9 Закону України "Про організаційно-правові основи боротьби з організованою злочинністю" регулюється порядок створення та ліквідації, основні засади діяльності та правовий статус спеціальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю органів внутрішніх справ України.

Законопроект був прийнятий у першому читанні 19 жовтня 2010 року.

Сутність

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос