Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Государственной программе экономического и социального развития Украины на 2010 год

Комментарий к проекту закона Украины от 14.04.2010 № 6305
Дата рассмотрения: 12.05.2010 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про Державну програму економічного і соціального розвитку України на 2010 рік" від 14 квітня 2010 року за N 6305, внесений Кабінетом Міністрів України (друге читання)

Історія питання

Законопроект був прийнятий у першому читанні 15 квітня 2010 року.

Сутність

Законопроектом пропонується затвердити Державну програму економічного і соціального розвитку України на 2010 рік (надалі - Програма).

Сутність Програми

В Програмі вказується, що вона розроблена відповідно до положень програми Президента України В. Ф. Януковича "Україна для людей" та Угоди про створення Коаліції депутатських фракцій "Стабільність і реформи" у Верховній Раді України шостого скликання, прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку України на 2010 рік, Цілей Розвитку Тисячоліття - Україна. Програмою визначено термінові заходи Кабінету Міністрів України, цілі, пріоритети соціально-економічного розвитку та основні заходи щодо реалізації державної політики у 2010 році.

В частині I Програми наводиться оцінка тенденцій економічного розвитку України у 2009 році. Зокрема, в Програмі вказується, що головними проблемами, які суттєво впливають на розвиток економіки у 2010 році, є:

- різке погіршення стану державних фінансів;

- погіршення якості ресурсної бази та кредитних портфелів банків;

Опрос