Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании утратившим силу Закона Украины "Об организации и порядке деятельности Верховной Рады Украины"

Комментарий к проекту закона Украины от 23.03.2010 № 6221
Дата рассмотрения: 23.03.2010 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про організацію і порядок діяльності Верховної Ради України" від 23 березня 2010 року за N 6221, внесений народним депутатом України С. Г. Міщенком (перше читання)

Історія питання

Закон України "Про організацію і порядок діяльності Верховної Ради України" від 1 грудня 2009 року визначає правові засади організації і порядку діяльності Верховної Ради України.

В статті 1 Закону України "Про організацію і порядок діяльності Верховної Ради України" передбачено, що організація і порядок діяльності Верховної Ради України встановлюються Конституцією України, законами України про статус народних депутатів України, про комітети Верховної Ради України, про тимчасові спеціальні і тимчасові слідчі комісії Верховної Ради України, іншими законами України та Регламентом Верховної Ради України.

Порядок роботи Верховної Ради України встановлюється Конституцією України та Регламентом Верховної Ради України. Верховна Рада України відповідно до Конституції України приймає Регламент Верховної Ради України - спеціальний акт, яким встановлюються парламентські правила та процедури здійснення Верховною Радою України конституційних повноважень на виконання відповідно законодавчої, установчої, контрольної чи іншої функції (стаття 2 Закону України "Про організацію і порядок діяльності Верховної Ради України").

Опрос