Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О порядке организации и осуществления азартных игр в Украине

Комментарий к проекту закона Украины от 11.06.2009 № 4648
Дата рассмотрения: 11.06.2009 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про порядок організації та здійснення азартних ігор в Україні" від 11 червня 2009 року за N 4648, внесений народним депутатом України Г. Г. Москалем (перше читання)

Історія питання

На розгляді Верховної Ради України знаходиться альтернативний законопроект N 4648-1 від 18 червня 2009 року, внесений народним депутатом України Шкілем А. В.

Сутність

В законопроекті визначається, що азартна гра - це заснована на ризику та принципі випадковості угода про можливий виграш (приз), укладена відповідно до законодавства та правил азартної гри двома або кількома учасниками між собою або з організатором азартних ігор, обов'язковою умовою участі у якій є внесення ставки учасником (учасниками) азартної гри.

Відповідно до статті 3 проекту на території України дозволятиметься організовувати та проводити такі види азартних ігор: бінго, гра в тоталізатор, циліндричні ігри (в тому числі рулетка), гра в карти чи в кості, гра на гральних автоматах, інші азартні ігри. Перелік азартних ігор, організація та проведення яких дозволяється на території України, визначатиметься ліцензійними умовами проведення діяльності щодо організації та здійснення азартних ігор.

Дія законопроекту не розповсюджуватиметься на:

- гру на гральних автоматах, в якій гравець у формі виграшу (призу) отримує матеріальну річ;

- діяльність бірж;

- здійснення лотерейної діяльності;

Опрос