Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в статью 30 Закона Украины "Об основах социальной защищенности инвалидов в Украине"

Комментарий к проекту закона Украины от 05.06.2009 № 4607
Дата рассмотрения: 11.06.2010 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення зміни до статті 30 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" від 5 червня 2009 року за N 4607, внесений Кабінетом Міністрів України (друге читання)

Історія питання

Закон України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" від 21 березня 1991 року визначає основи соціальної захищеності інвалідів в Україні і гарантує їм рівні з усіма іншими громадянами можливості для участі в економічній, політичній і соціальній сферах життя суспільства, створення необхідних умов, які дають можливість інвалідам вести повноцінний спосіб життя згідно з індивідуальними здібностями і інтересами.

Законопроект був прийнятий у першому читанні 15 грудня 2009 року.

Сутність

Законопроектом пропонується внести зміни до статті 30 Закон України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні". Відповідно до цих змін власники спеціально обладнаних чи відведених майданчиків для паркування забезпечуватимуть виділення та облаштування в межах майданчиків місць для безоплатного паркування легкових автомобілів, якими керують інваліди з ураженням опорно-рухового апарату, члени їхніх сімей, яким відповідно до порядку забезпечення інвалідів автомобілями передано право керування автомобілем, та законні представники недієздатних інвалідів або дітей-інвалідів, які перевозять інвалідів (дітей-інвалідів) з ураженням опорно-рухового апарату, а також для безоплатного паркування транспортних засобів, що належать підприємства, установам, організаціям громадських організацій інвалідів та сфери соціального захисту населення і перевозять інвалідів (дітей-інвалідів) з ураженням опорно-рухового апарату. Кількість місць для безоплатного паркування повинна становити не менше 10 % загальної кількості місць на спеціально обладнаних чи відведених майданчиках для паркування, але не менш як для одного транспортного засобу з позначенням цих місць дорожніми знаками та відповідною розміткою.

Місця для безоплатного паркування вищезазначених транспортних засобів також виділятимуться на спеціально обладнаних чи відведених майданчиках біля всіх адміністративних будівель - власниками цих будівель, на автомобільних дорогах та вулицях - органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування з позначенням цих місць дорожніми знаками та відповідною розміткою.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос