Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О системе инженерно-технического обеспечения агропромышленного комплекса Украины" относительно осуществления государственного технического надзора

Комментарий к проекту закона Украины от 07.05.2009 № 4448
Дата рассмотрения: 11.06.2010 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про систему інженерно-технічного забезпечення агропромислового комплексу України" щодо здійснення державного технічного нагляду" від 7 травня 2009 року за N 4448, внесений народним депутатом України Присяжнюком М. В. (друге читання)

Історія питання

Закон України "Про систему інженерно-технічного забезпечення агропромислового комплексу України" від 5 жовтня 2006 року (надалі - Закон) встановлює правові, економічні та організаційні засади формування і функціонування системи інженерно-технічного забезпечення агропромислового комплексу, регулює відносини у сфері технічного і технологічного обслуговування агропромислового комплексу, сприяє розвитку економічних умов для створення, випробування, виробництва, реалізації, використання і обслуговування технічних засобів для галузей агропромислового виробництва.

Законопроект був прийнятий у першому читанні 18 лютого 2010 року.

Сутність

Шляхом внесення змін до частини 1 статті 1 Закону пропонується встановити, що до машин відноситимуться трактори, самохідні шасі, самохідні сільськогосподарські, дорожньо-будівельні і меліоративні машини, сільськогосподарська техніка, інші механізми відповідно до Закону України "Про дорожній рух", що беруть участь у русі на вулично-дорожній мережі загального користування під час переїзду до/з місця виконання робіт у встановленому законодавством порядку, перелік видів яких ведеться і постійно оновлюється в електронному вигляді уповноваженим органом центрального органу виконавчої влади з питань аграрної політики.

Передбачається внесення змін до частини 1 статті 20 Закону, згідно яких державний технічний нагляд за відповідністю машин вимогам безпеки здійснюватиметься уповноваженим органом центрального органу виконавчої влади з питань аграрної політики - Головною інспекцією державного технічного нагляду та її територіальними органами - інспекціями державного технічного нагляду, що діють в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі. Головна інспекція державного технічного нагляду та її територіальні органи становитимуть єдину систему органів державного технічного нагляду. Крім того, Головна інспекція державного технічного нагляду вважатиметься головним органом у єдиній системі органів державного технічного нагляду, спрямовуватиме, координуватиме та контролюватиме роботу її територіальних органів. Органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування взаємодіятимуть з органами державного технічного нагляду та сприятимуть у здійсненні їх функцій.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос