Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об оперативно-розыскной деятельности" относительно международного сотрудничества

Комментарий к проекту закона Украины от 06.05.2009 № 4438
Дата рассмотрения: 31.05.2010 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про оперативно-розшукову діяльність" щодо міжнародного співробітництва" від 6 травня 2009 року за N 4438, внесений народним депутатом України Бевзом В. А. (повторне друге читання)

Історія питання

Закон України "Про оперативно-розшукову діяльність" від 18 лютого 1992 року визначає основні принципи, гарантії, правові та організаційні основи здійснення оперативно-розшукової діяльності, а також права та обов'язки підрозділів, які здійснюють оперативно-розшукову діяльність, соціальний та правовий захист працівників цих підрозділів і осіб, які залучаються до виконання завдань оперативно-розшукової діяльності.

Законопроект був прийнятий Верховною Радою України у першому читанні 19 січня 2010 року.

11 травня 2010 року Верховна Рада України направила законопроект на повторне друге читання.

Сутність

Законопроектом пропонується доповнити Закон України "Про оперативно-розшукову діяльність" новою статтею 51, відповідно до якої співробітництво у сфері оперативно-розшукової діяльності між міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, державними органами, до складу яких входять оперативні підрозділи, та правоохоронними і спеціальними службами інших держав, які мають у своєму складі відповідні підрозділи, а також з міжнародними правоохоронними організаціями здійснюватиметься відповідно до законодавства України, міжнародних договорів України, а також установчих актів та правил міжнародних правоохоронних організацій, членом яких є Україна.

Передбачається, що підстави для проведення оперативно-розшукової діяльності можуть також міститися у запитах і повідомленнях правоохоронних органів інших держав та міжнародних правоохоронних організацій (зміни до частини 2 статті 6 Закону України "Про оперативно-розшукову діяльність").

Проектом пропонується внести зміни до статті 7 Закону України "Про оперативно-розшукову діяльність", згідно яких підрозділи, які здійснюють оперативно-розшукову діяльність, будуть зобов'язані також виконувати у межах своєї компетенції запити правоохоронних органів інших держав або міжнародних правоохоронних організацій відповідно до законодавства України, міжнародних договорів України, а також установчих актів та правил міжнародних правоохоронних організацій, членом яких є Україна.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос