Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О банках и банковской деятельности" (относительно раскрытия банковской тайны)

Комментарий к проекту закона Украины от 28.01.2009 № 3673
Дата рассмотрения: 28.01.2009 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення зміни до Закону України "Про банки і банківську діяльність" (щодо розкриття банківської таємниці)" від 28 січня 2009 року за N 3673, внесений народним депутатом України С. Ю. Харовським (перше читання)

Історія питання

Закон України "Про банки і банківську діяльність" від 7 грудня 2000 року визначає структуру банківської системи, економічні, організаційні і правові засади створення, діяльності, реорганізації і ліквідації банків.

Порядок розкриття банківської таємниці регулюється статтею 62 Закону України "Про банки і банківську діяльність".

На розгляді Верховної Ради України знаходиться альтернативний законопроект за N 3673-1 від 3 лютого 2010 року, внесений народними депутатами України Кармазіним Ю. А., Даниленком В. А. та іншими.

Сутність

Законопроектом пропонується внести зміни до частини 1 статті 62 Закону України "Про банки і банківську діяльність". Відповідно до цих змін інформація щодо юридичних та фізичних осіб, яка містить банківську таємницю, розкриватиметься банками також на письмову вимогу тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань, пов'язаних з предметом її діяльності, а також органів прокуратури України, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України, Антимонопольного комітету України, якщо зазначені органи діють в межах перевірки звернень тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України.

Опрос