Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины (относительно наименования избирательных блоков)

Комментарий к проекту закона Украины от 16.09.2008 № 3167
Дата рассмотрения: 16.09.2008 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України (щодо найменування виборчих блоків)" від 16 вересня 2008 року за N 3167, внесений народними депутатами України І. Зайцем та Я. Джоджиком (перше читання)

Сутність

Законопроектом пропонується внести зміни до частини 4 статті 56 Закону України "Про вибори народних депутатів України", відповідно до яких повна або скорочена назва блоку не може містити назви партії, що не входить до блоку, імен та прізвищ осіб чи історичних постатей (зараз - повна або скорочена назва блоку не може містити назви партії, що не входить до блоку, імен та прізвищ осіб чи історичних постатей, якщо вони не є кандидатами у депутати від цього блоку або якщо їх імена і прізвища не використовуються в офіційній назві хоча б однієї з партій, що входять до блоку).

Зауваження

Відповідно до законопроекту назва виборчого блоку місцевих організацій партій не може використовувати, в тому числі, імен та прізвищ осіб чи історичних постатей (зміни до частини 6 статті 35 Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" N 1667-IV від 6 квітня 2004 року). Необхідно зазначити, що 30 липня 2010 року на підставі Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" N 2487-VI від 10 липня 2010 року Закон України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" N 1667-IV від 6 квітня 2004 року втратив чинність.

Опрос