Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно усовершенствования подсудности некоторых категорий дел

Комментарий к проекту закона Украины от 24.07.2008 № 3011
Дата рассмотрения: 09.04.2009 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств" від 24 липня 2008 року за N 3011, внесений Кабінетом Міністрів України (друге читання)

Історія питання

Законопроект було прийнято у першому читанні 16 грудня 2008 року.

Сутність

Проектом пропонується внести зміни до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, законів України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні" та "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців".

Змінами до Господарського процесуального кодексу України пропонується віднести до підвідомчості господарських судів справи у спорах щодо обліку прав на цінні папери. Справи у спорах щодо обліку прав на цінні папери розглядаються господарським судом за місцезнаходженням емітента.

Проектом встановлюється, що рішення та ухвали розсилаються також органам державної влади, органам місцевого самоврядування, їх посадовим чи службовими особами, у разі якщо це рішення потребуватиме вчинення певних дій з боку вищезазначених органів.

Відповідно до законопроекту за судовим рішенням про поворот виконання видається виконавчий лист у порядку, встановленому Господарським процесуальним кодексом України.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос