Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в статью 12 Закона Украины "О лекарственных средствах" (относительно маркировки лекарственных средств шрифтом Брайля)

Комментарий к проекту закона Украины от 09.06.2008 № 2625
Дата рассмотрения: 25.09.2008 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення зміни до статті 12 Закону України "Про лікарські засоби" (щодо маркування лікарських засобів шрифтом Брайля)" від 25 вересня 2008 року за N 2625, внесений народними депутатами Ю. Гайдаєвим, В. Пєрєдєрієм, В. Коржом та іншими (перше читання)

Історія питання

Закон України "Про лікарські засоби" від 4 квітня 1996 року (надалі - Закон) регулює правовідносини, пов'язані із створенням, реєстрацією, виробництвом, контролем якості та реалізацією лікарських засобів, визначає права та обов'язки підприємств, установ, організацій і громадян, а також повноваження у цій сфері органів державної виконавчої влади і посадових осіб.

Стаття 12 Закону встановлює вимоги до маркування лікарських засобів.

Сутність

Законопроектом пропонується доповнити статтю 12 Закону новою частиною, згідно якої на зовнішній упаковці лікарського засобу, крім відомостей, зазначених у частині першій цієї статті (назва лікарського засобу; назва та адреса його виробника; реєстраційний номер; номер серії; способи застосування; доза діючої речовини в кожній одиниці та їх кількість в упаковці; термін придатності; умови зберігання; запобіжні заходи), повинно бути шрифтом Брайля зазначено: назва лікарського засобу, доза діючої речовини та лікарська форма.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос