Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в статью 18 Закона Украины "О городском электрическом транспорте"

Комментарий к проекту закона Украины от 15.05.2008 № 2486
Дата рассмотрения: 15.06.2010 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення зміни до статті 18 Закону України "Про міський електричний транспорт" від 15 травня 2008 року за N 2486, внесений народними депутатами України О. Поповим, З. Шкутяком, Ю. Сербіним та іншими (друге читання)

Історія питання

Закон України "Про міський електричний транспорт" визначає правові, організаційні та соціально-економічні засади функціонування міського електричного транспорту загального користування на ринку транспортних послуг і спрямований на створення сприятливих умов для його розвитку, задоволення потреб громадян у доступних, якісних і безпечних перевезеннях.

Відповідно до статті 18 Закону України "Про міський електричний транспорт" протягом трьох років після набрання чинності Законом України "Про міський електричний транспорт" для міського електричного транспорту застосовуються тарифи на електричну енергію, встановлені для населення. Забороняється відключення об'єктів міського електричного транспорту від електропостачання під час пасажирських перевезень, за винятком усунення наслідків аварій у системах електропостачання.

Законопроект у першому читанні був прийнятий 25 червня 2009 року.

Сутність

Проектом пропонується внести зміни до статті 18 Закону України "Про міський електричний транспорт". Згідно цих змін для міського електричного транспорту на спожиту електричну енергію при проведенні основної діяльності застосовуються тарифи, встановлені на електроенергію, що відпускається населенню.

Зауваження

Пропозиція законопроекту виглядає сумнівною з наступних підстав.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос