Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно активизации инвестиционно-инновационной деятельности)

Комментарий к проекту закона Украины от 09.04.2008 № 2356
Дата рассмотрения: 19.11.2008 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо активізації інвестиційно-інноваційної діяльності)" від 19 листопада 2008 року за N 2356, внесений народним депутатом України Лук'яновим В. В. (перше читання)

Сутність

Законопроектом пропонується підпункт 1.11.4 пункту 1.11 статті 1 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" викласти в новій редакції, якою визначається, що інвестиційно-інноваційний податковий кредит - це відстрочення податкового зобов'язання з податку на прибуток, що надається платнику цього податку з метою збільшення його фінансових ресурсів для виконання зареєстрованих у встановленому спеціальним законодавством України у сфері державної підтримки та стимулювання інноваційної та інвестиційної діяльності порядку інвестиційних (інноваційних) проектів (програм), в порядку та на умовах, визначених законом. Передбачається, що для отримання інвестиційно-інноваційного податкового кредиту платник податку має вести окремий облік результатів фінансово-господарської діяльності у межах виконання кожного зареєстрованого інвестиційного (інноваційного) проекту (програми) згідно із правилами окремого обліку.

Відповідно до змін, які передбачено внести до пункту 10.1 статті 10 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств", проектом пропонується встановити, що ставка податку з прибутку підприємств становить:

Опрос