Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О лицензировании определенных видов хозяйственной деятельности" (относительно самолетостроительной промышленности)

Комментарий к проекту закона Украины от 02.04.2008 № 2311
Дата рассмотрения: 02.04.2008 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (щодо літакобудівної промисловості)" від 2 квітня 2008 року за N 2311, внесений народними депутатами України Богуслаєвим В. О. та Сухим Я. М. (перше читання)

Історія питання

Закон України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (надалі - Закон) від 1 червня 2000 року визначає види господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню, порядок їх ліцензування, встановлює державний контроль у сфері ліцензування, відповідальність суб'єктів господарювання та органів ліцензування за порушення законодавства у сфері ліцензування.

Сутність

Законопроект пропонує встановити обов'язкове отримання ліцензії підприємствами, які реалізують авіаційні двигуни, деталі та комплектуючі до них, авіаційне обладнання та іншу авіаційну техніку.

Позитив

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос