Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об органах самоорганизации населения"

Комментарий к проекту закона Украины от 21.02.2008 № 2108
Дата рассмотрения: 21.02.2008 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про органи самоорганізації населення" від 21 лютого 2008 року за N 2108, внесений народними депутатами України О. Омельченком, А. Матвієнком, О. Боднар та С. Гордієнком (перше читання)

Сутність

Законопроектом пропонується Закон України "Про органи самоорганізації населення" від 11 липня 2001 року викласти у новій редакції.

Відповідно до статті 2 законопроекту органи самоорганізації населення - це представницькі органи, що створюються жителями, які на законних підставах проживають на території села, селища, міста або їх частин, для вирішення завдань, передбачених законопроектом.

Органи самоорганізації населення є представницькими органами мікрогромади (частина членів територіальної громади, яка об'єднана компактним проживання та відносною спільністю соціальних, культурних, побутових та інших потреб, в межах поселення якої створюється орган самоорганізації населення) та складовою системи місцевого самоврядування. Органами самоорганізації населення є будинкові, вуличні, квартальні комітети, комітети мікрорайонів, житлових комплексів, управи районів у містах, сільські, селищні управи, а також інші органи самоорганізації населення, створені за територіальною ознакою (стаття 3 законопроекту).

Опрос