Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обращении оружия невоенного назначения

Комментарий к проекту закона Украины от 20.02.2008 № 2105
Дата рассмотрения: 09.02.2009 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про обіг зброї невійськового призначення" від 9 лютого 2009 року за N 2105, внесений народними депутатами України В. Мойсиком, В. Грицаком, Ю. Прокопчуком та Б. Пудовим (перше читання)

Сутність

Відповідно до статті 2 законопроекту зброя залежно від її призначення для використання відповідними суб'єктами поділяється на:

- військового призначення (озброєння, призначене для виконання бойових завдань особовим складом Збройних сил України, інших військових формувань, правоохоронних органів, а також збройних сил інших країн);

- службову (зброя вітчизняного виробництва, в тому числі, виробництва колишнього СРСР, призначена для озброєння посадових осіб, а також особового складу юридичних осіб, яким згідно із законодавством та видом діяльності дозволено користуватися зброєю, придбана міністерствами, іншими органами державної влади, підприємствами, установами й організаціями всіх форм власності в порядку, встановленому проектом та іншими законодавчими актами України);

- цивільну (зброя, призначена для використання громадянами з метою самооборони, колекціонування, полювання та для проведення тренувань і спортивних змагань: спортивна зброя; мисливська зброя; зброя самооборони; сигнальна зброя; колекційна зброя; національна зброя; деактивована зброя).

Стаття 9 проекту присвячена сертифікації зброї та боєприпасів.

Опрос