Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины (относительно внедрения новых стандартов и радиотехнологий)

Комментарий к проекту закона Украины от 18.06.2010 № 2034-д
Дата рассмотрения: 18.06.2010 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України (щодо впровадження нових стандартів і радіотехнологій)" від 18 червня 2010 року за N 2034-Д, внесений народним депутатом Козаком В. В. (перше читання)

Історія питання

18 травня 2010 року під час розгляду у першому читанні законопроекту N 2034 народні депутати України вирішили направити його на повторне перше читання.

Сутність

Законопроектом пропонується внести зміни до частини 3 статті 44 Закону України "Про телекомунікації", згідно яких до особливих умов ліцензії на здійснення діяльності у сфері телекомунікацій для окремих операторів, провайдерів, можуть вноситися зміни при переоформленні такої ліцензії у зв'язку з впровадженням нових стандартів і радіотехнологій відповідно до Закону України "Про радіочастотний ресурс України".

Відповідно до законопроекту зміна оператором телекомунікацій або застосування ним додаткової радіотехнології без зміни виду діяльності, що передбачає користування радіочастотним ресурсом, вважатиметься однією із підстав для переоформлення ліцензії на здійснення діяльності у сфері телекомунікацій для окремих операторів, провайдерів (зміни до частини 1 статті 50 Закону України "Про телекомунікації").

Передбачається внесення змін до статті 31 Закону України "Про радіочастотний ресурс України". Відповідно до цих змін Національна комісія з питань регулювання зв'язку (надалі -НКРЗ) видаватиме ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України одночасно з видачею оформленої або переоформленої ліцензії на вид діяльності у сфері телекомунікацій, якщо таке переоформлення пов'язане із зміною оператором телекомунікацій радіотехнології або застосуванням ним додаткової радіотехнології без зміни виду діяльності, що передбачає користування радіочастотним ресурсом.

Опрос