Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 8 Закона Украины "Об оплате труда" (относительно определения условий размера оплаты труда Премьер-министра Украины)

Комментарий к проекту закона Украины от 26.11.2007 № 1030
Дата рассмотрения: 26.11.2007 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до статті 8 Закону України "Про оплату праці" (щодо визначення умов розміру оплати праці Прем'єр-міністра України)" від 26 листопада 2007 року за N 1030, внесений народним депутатом України Шуфричем Н. І. (перше читання)

Історія питання

Відповідно до статті 8 Закону України "Про оплату праці" (надалі - Закон) розмір оплати праці працівників установ і організацій, що фінансуються з бюджету, у тому числі і розмір оплати праці Прем'єр-міністра України визначається Кабінетом Міністрів України.

Розмір мінімальної заробітної плати встановлюється Верховною Радою України за поданням Кабінету Міністрів України, як правило, один раз на рік у законі про Державний бюджет України з урахуванням пропозицій, вироблених шляхом переговорів, представників професійних спілок, власників або уповноважених ними органів, які об'єдналися для ведення колективних переговорів і укладення генеральної угоди (частина 1 статті 10 Закону).

На розгляді Верховної Ради України знаходиться проект Закону України "Про оплату праці Прем'єр-міністра України" від 23 листопада 2007 року за N 1012, внесений народним депутатом України Шуфричем Н. І.

Сутність

Проектом передбачено, що умови розміру оплати праці Прем'єр-міністра України визначається окремим Законом України.

Проектом передбачено, що він набирає чинності з дня його опублікування.

Опрос