Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об общеобязательном государственном пенсионном страховании" (относительно размера пенсии за стаж работы сверх нормы)

Комментарий к проекту закона Украины от 27.11.2007 № 1024-1
Дата рассмотрения: 27.11.2007 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо розміру пенсії за понаднормовий стаж роботи)" від 27 листопада 2007 року N 1024-1, внесений народними депутатами України Сухим Я. М., Стояном О. М. та Харою В. Г. (перше читання)

Історія питання

Страховий стаж - це період (строк), протягом якого особа підлягала державному соціальному страхуванню, якою або за яку сплачувався збір на обов'язкове державне пенсійне страхування згідно законодавства, що діяло раніше, та/або підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню згідно із Законом України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (наділі - Закон) і за який сплачено страхові внески.

Відповідно до Закону (частина 2 статті 28) за кожний повний рік страхового стажу понад 25 років чоловікам і 20 років жінкам пенсія за віком збільшується на 1 відсоток розміру пенсії, обчисленої відповідно до статті 27 Закону, але не більше ніж на 1 відсоток мінімального розміру пенсії за віком.

Сутність

Опрос