Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О государственных гарантиях восстановления сбережений граждан Украины" (относительно сроков и механизма компенсации утраченных сбережений)

Комментарий к проекту закона Украины от 26.12.2007 № 1017-2
Дата рассмотрения: 26.12.2007 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України" (щодо строків та механізму компенсації втрачених заощаджень)" від 26 грудня 2007 року за N 1017-2, внесений народним депутатом України Яценком А. В. (перше читання)

Історія питання

Закон України "Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України" (надалі - Закон) було прийнято 21 листопада 1996 року. Він встановлює зобов'язання держави щодо забезпечення збереження та відновлення реальної вартості заощаджень громадян, які зазнали знецінення, а також гарантії щодо їхньої компенсації.

Згідно статті 1 Закону до заощаджень, які зазнали знецінення, віднесено кошти, які в період до 2 січня 1992 року було поміщено в установи Ощадного банку СРСР та державного страхування СРСР, що діяли на території України, а також у такі державні цінні папери, як:

Опрос