Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины в связи с принятием Закона Украины "О свободе передвижения и свободном выборе места жительства в Украине"

Комментарий к проекту закона Украины от 23.11.2007 № 914
Дата рассмотрения: 08.04.2009 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" від 23 листопада 2007 року за N 0914, внесений Кабінетом Міністрів України (третє читання)

Історія питання

Закон України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання" був прийнятий 11 грудня 2003 року. У зв'язку з його прийняттям виникла необхідність узгодити раніше прийняті закони.

25 грудня 2008 року законопроект був прийнятий Верховною Радою України в другому читанні.

Сутність

Проект в цілому носить технічний характер. Ним вносяться термінологічні зміни у низку кодексів та законів України, серед яких Кримінально-процесуальний кодекс України, Кодекс законів про працю України, Сімейний кодекс України, Цивільний кодекс України, закони України "Про державний кордон України", "Про пенсійне забезпечення", "Про нотаріат", "Про відпустки", "Про виконавче провадження", "Про курорти", "Про статус народного депутата", "Про іпотеку".

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос