Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ратификации Конвенции о международных имущественных правах на движимое оборудование и Протокола к Конвенции о международных имущественных правах на движимое оборудование по вопросам авиационного оборудования

Комментарий к проекту закона Украины от 25.04.2012 № 255
Дата рассмотрения: 25.04.2012 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про ратифікацію Конвенції про міжнародні майнові права на рухоме обладнання та Протоколу до Конвенції про міжнародні майнові права на рухоме обладнання з питань авіаційного обладнання" від 25 квітня 2012 року за N 255, внесений Президентом України (перше читання)

Історія питання

Конвенція про міжнародні майнові права на рухоме обладнання (надалі - Конвенція) та Протокол до Конвенції про міжнародні майнові права на рухоме обладнання з питань авіаційного обладнання (надалі - Протокол) були вчинені 16 листопада 2001 року у Кейптауні.

Конституцією України (пункт 32 статті 85) визначено, що Верховна Рада України надає згоду на обов'язковість міжнародних договорів України. І відповідно до статті 9 Закону України "Про міжнародні договори України" Конвенція та Протокол підлягають ратифікації. Тому їх надано на розгляд Верховної Ради України.

Сутність законопроекту

Законопроектом пропонується ратифікувати Конвенцію та Протокол із такими заявами:

- Конвенція не застосовується до внутрішніх операцій України щодо всіх типів об'єктів;

- відповідними судами вважаються суди загальної юрисдикції;

- будь-який засіб захисту прав, який кредитор має відповідно до будь-якого положення Конвенції та який чітко не визначається в Протоколі як засіб захисту, за яким слід звертатись до суду, застосовується без дозволу суду;

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос