Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ратификации Соглашения между Кабинетом Министров Украины и Правительством Республики Экваториальная Гвинея о взаимной охране секретной информации

Комментарий к проекту закона Украины от 01.10.2010 № 184
Дата рассмотрения: 01.10.2010 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Екваторіальна Гвінея про взаємну охорону секретної інформації" від 1 жовтня 2010 року за N 0184, внесений Кабінетом Міністрів України (перше читання)

Історія питання

Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Екваторіальна Гвінея про взаємну охорону секретної інформації (надалі - Угода) була підписана 17 грудня 2009 року в Києві.

Конституцією України (пункт 32 статті 85) визначено, що Верховна Рада України надає згоду на обов'язковість міжнародних договорів України. І відповідно до статті 9 Закону України "Про міжнародні договори України" Угода підлягає ратифікації. Тому її надано на розгляд Верховної Ради України.

Сутність законопроекту

Законопроектом пропонується ратифікувати Угоду.

Сутність Угоди

Згідно статті 1 Угоди секретна інформація - це будь-який вид даних незалежно від їх фізичної форми, характеристик, а також засобів передачі, що засекречені відповідно до національного законодавства, стандартів інформаційної безпеки держав Сторін, а також статті 3 Угоди, і які в інтересах національної безпеки та згідно з національним законодавством держав Сторін підлягають охороні від несанкціонованого доступу.

Опрос