Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ратификации Соглашения между Украиной и Республикой Словения об обмене и взаимной охране информации с ограниченным доступом

Комментарий к проекту закона Украины от 11.02.2009 № 119
Дата рассмотрения: 11.02.2009 Карта проходжения проекта

КОМЕНТАР

Проект Закону України "Про ратифікацію Угоди між Україною та Республікою Словенія про обмін та взаємну охорону інформації з обмеженим доступом" від 11 лютого 2009 року за N 0119, внесений Президентом України (перше читання)

Історія питання

У червні 2008 року у Любляні було підписано Угоду між Україною та Республікою Словенія про обмін та взаємну охорону інформації з обмеженим доступом (надалі - Угода).

Конституцією України (пункт 32 статті 85) визначено, що Верховна Рада України надає згоду на обов'язковість міжнародних договорів України. І відповідно до Закону України "Про міжнародні договори України" (стаття 9) ця Угода підлягає ратифікації. Тому її надано на розгляд Верховної Ради України.

Сутність законопроекту

Законопроектом пропонується ратифікувати Угоду.

Сутність Угоди

Угода забезпечує виключно рівноправний, партнерський характер взаємовідносин у процесі інформаційного обміну, не надає будь-яких переваг тій чи іншій стороні, зобов'язує сторони вживати необхідних заходів щодо охорони отриманої у ході співробітництва інформації з обмеженим доступом.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос