Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно обеспечения требований Национального банка по формированию обязательных резервов в августе с. г.

Национальный банк
Письмо от 01.09.1999 № 14-011/2150-7220

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 01.09.99 р. N 14-011/2150-7220

Департамент монетарної політики 

Керівникам територіальних
управлінь НБУ
Головам комерційних банків
Асоціації комерційних банків 

Правління Національного банку виражає стурбованість послабленням контролю з боку окремих керівників комерційних банків та територіальних управлінь Національного банку, відношенням по забезпеченню вимог Національного банку щодо формування обов'язкових резервів в серпні ц. р.

Не прийняті окремими головами Правлінь комерційних банків заходи по мобілізації коштів по забезпеченню формування обов'язкових резервів в контрольних декадах серпня ц. р. та відсутність належного контролю з боку керівників територіальних управлінь Національного банку провокують дестабілізацію грошово-кредитного ринку та ставлять під загрозу стабільність національної валюти, в зв'язку з цим, Правління Національного банку попереджає всіх керівників комерційних банків, що в разі продовження ігнорування вимог Національного банку по формуванню обов'язкових резервів Національний банк вимушений буде застосувати до банків більш жорсткі заходи впливу, передбачені статтею 62 Закону України "Про Національний банк України", з повідомленням в пресі про такі заходи. 

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос