Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно запросов коммерческих банков, выплачивающих сборы в Фонд гарантирования вкладов физических лиц, о реквизитах Фонда и его статусе

Национальный банк
Письмо от 20.09.1999 № 43-111/2521

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 20.09.99 р. N 43-111/2521

Департамент пруденційного нагляду

Кримському республіканському,
обласним та по м. Києву і Київській області управлінням
Комерційним банкам
Асоціації українських банків 

Щодо запитів комерційних банків, що сплачують збори до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, щодо реквізитів Фонду і його статусу

Враховуючи запити комерційних банків, що сплачують збори до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, щодо реквізитів Фонду і його статусу, повідомляємо таке.

1. Фонд гарантування вкладів фізичних осіб створений у відповідності до Указу Президента України від 10.09.98 р. N 996/98 "Про заходи щодо захисту прав фізичних осіб - вкладників комерційних банків України", є юридичною особою і діє на підставі Положення про Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, затвердженого спільною постановою Кабінету Міністрів України і Національного банку України від 21.01.99 р. N 70.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос