Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно выплат за использование авторских и смежных прав

Национальный банк
Письмо от 04.03.1998 № 13-135/413-1626

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 04.03.98 р. N 13-135/413-1626

 

 

 

 

Департамент валютного
регулювання

Обласним, по м. Києву та
Київській області, Кримському
республіканському управлінням
Національного банку України,
Комерційним банкам,
Асоціації комерційних банків,
Оперу НБУ,
Головному Управлінню
Національного банку України,
Центральній розрахунковій
палаті

 

 

 

У зв'язку з численними запитами стосовно виплат за використання авторських та суміжних прав доводимо до відома комерційних банків роз'яснення з цього питання Державного агентства України з авторських та суміжних прав, викладене ним у листі від 12.12.97 р. за N 6906. Дане роз'яснення стосується виключно випадків імпорту авторських прав.

Використання творів зарубіжних авторів в Україні регулюється нормами Закону України "Про авторське право та суміжні права". Основне - забезпечити майнові та немайнові інтереси автора. Для дотримання законності повинна укладатися відповідна угода між зарубіжним правовласником та вітчизняним користувачем. Ця угода є основним документом для здійснення розрахунків з автором за використання твору.

Предметом використання можуть бути всі види творів науки, літератури, мистецтва. Причому як з метою видання (книги, журнали, збірники, комп'ютерні програми тощо), так і з метою публічного виконання у концертах, виставах, на радіо і телебаченні, в записах на аудіо та відеоплівках (п'єси, музика симфонічна, камерна, легка, кліпи, навчальні та спортивні програми, комп'ютерні ігри тощо).

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос