Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О порядке предоставления уполномоченным банкам индивидуальных лицензий на осуществление инвестиций за пределы Украины

Национальный банк
Письмо от 12.01.1994 № 101
Утратил силу

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ 

12.01.94 р. N 101 

Про порядок надання уповноваженим банкам індивідуальних ліцензій на здійснення інвестицій за межі України

Лист втратив чинність 
(згідно з постановою Правління Національного банку України
 від 16 березня 1999 року N 122)

Згідно з Законом України "Про банки і банківську діяльність" та Декретом Кабінету Міністрів України від 19.02.93 р. "Про систему валютного регулювання і валютного контролю", Національний банк України встановлює наступний порядок надання уповноваженим банкам індивідуальних ліцензій на здійснення інвестицій за межі України:

1. Перелік інвестицій за межі України, що можуть здійснювати уповноважені банки.

1.1. Уповноважені банки можуть здійснювати інвестиції у грошовій формі за кордон шляхом: 1) відкриття банків та інших підприємств, установ, статутний капітал яких повністю формується за рахунок коштів українських резидентів; 2) участі у діючих іноземних банках та інших підприємствах, установах; 3) створення банків та інших підприємств, установ за кордоном спільно з нерезидентами - юридичними і фізичними особами; 4) відкриття за межами України філій, представництв та інших відокремлених підрозділів; 5) придбання за кордоном та в Україні акцій, облігацій та інших цінних паперів іноземних держав, банків, фірм тощо, деномінованих в іноземній валюті; 6) придбання нерухомого і рухомого майна, інших майнових прав, а також прав інтелектуальної власності; 7) в інших формах, які прямо не заборонені діючим законодавством України та країни інвестицій.

1.2. Здійснення інвестицій за кордон уповноваженими банками (в тому числі за дорученням інших резидентів та нерезидентів), потребує одержання індивідуальної ліцензії Національного банку України.

Опрос