Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О введении в обращение памятной монеты "100 лет Национальному университету водного хозяйства и природопользования (г. Ривно)"

Национальный банк
Письмо от 27.10.2015 № 50-03015/80842

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 27.10.2015 р. N 50-03015/80842

Департамент грошового обігу

Управлінню інформації та громадських комунікацій, Операційному департаменту, територіальним управлінням Національного банку України (крім управлінь у Донецькій і Луганській областях), Центральному сховищу Національного банку України, банкам України та їх філіям

Про введення в обіг пам'ятної монети "100 років Національному університету водного господарства та природокористування (м. Рівне)"

Національний банк України, продовжуючи серію "Вищі навчальні заклади України", уводить в обіг 29 жовтня 2015 року пам'ятну монету "100 років Національному університету водного господарства та природокористування (м. Рівне)" номіналом 2 гривні, присвячену вищому навчальному закладу, що готує фахівців для багатьох галузей економіки країни за важливими напрямами: водне господарство, гідротехнічне будівництво та гідроенергетика, землеустрій та геоінформатика тощо.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос