Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О перечне документов, удостоверяющих личность, которые являются основанием для осуществления кассовых операций

Национальный банк
Письмо от 13.03.2015 № 50-03014/16550

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 13.03.2015 р. N 50-03014/16550

Про перелік документів, що посвідчують особу, які є підставою для здійснення касових операцій

Національний банк України розглянув Ваше звернення щодо надання роз'яснення про перелік документів, що посвідчують особу, які є підставою для здійснення касових операцій, і повідомляє таке.

Згідно з вимогами частини першої статті 21 Закону України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус" (далі - Закон) паспорт громадянина України є документом, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України на території України.

Крім того, у переліку документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, наведено ряд інших документів, відповідно до їх функціонального призначення (пункт 1 частини першої статті 13 Закону).

Згідно з вимогами Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України від 26.06.92 N 2503 (у редакції Постанови Верховної Ради України від 18.09.2012 N 5294 (далі - Положення), паспорт громадянина України дійсний для здійснення банківських операцій та укладання цивільно-правових угод (пункт 1 розділу I Положення). Документом, що замінює паспорт громадянина України є тимчасове посвідчення, форма якого та порядок видачі встановлюється Міністерством внутрішніх справ України (пункт 19 розділу II Положення).

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос