Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О загрязненных банкнотах гривни

Национальный банк
Письмо от 09.10.2014 № 45-120/58268

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 09.10.2014 р. N 45-120/58268

Генеральний департамент регулювання грошового обігу

Територіальним управлінням Національного банку України (крім Головного управління НБУ в АР Крим, управлінь Національного банку України в Донецькій та Луганській областях)
Центральному сховищу
Банкам України та їх філіям

Про забруднені банкноти гривні

З метою недопущення обміну фізичним та юридичним особам (крім банків) банкнот гривень, пошкоджених спеціальною фарбою або в інший спосіб, що забезпечило втрату їх платіжних ознак (постанова Правління Національного банку України від 22 липня 2014 року N 435 "Про затвердження Інструкції щодо організації роботи банківської системи в надзвичайному режимі" (далі - Інструкція), повідомляємо про таке.

У разі звернення фізичної чи юридичної особи щодо обміну банкнот гривень, які мають пошкодження у вигляді загального або локального (плями) забруднення різного кольору (уключаючи видимого в ультрафіолетових променях), банки мають вилучати їх, як сумнівні, та передавати до територіальних управлінь Національного банку України для проведення досліджень.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос