Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образцах банкнот национальной валюты

Национальный банк
Письмо от 08.07.2014 № 11-219/35941

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 08.07.2014 р. N 11-219/35941

Генеральний департамент регулювання грошового обігу

Територіальним управлінням Національного банку України
Банкам України

Про зразки банкнот національної валюти

До Національного банку України надходять запити від банків України та територіальних управлінь щодо організації роботи зі зразками банкнот гривень, які передані банкам та/або територіальним управлінням з банків, які розташовані в АР Крим та отримані свого часу з Головного управління в АР Крим. З цього питання повідомляємо наступне.

Відповідно до вимог пункту 2.1 глави 2 розділу II Інструкції про ведення касових операцій банками в Україні, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 01.06.2011 року N 174 (далі - Інструкція N 174), банк (філія) отримує від територіального управління зразки банкнот національної валюти.

Пунктом 2.3 глави 2 розділу II Інструкції N 174 визначено, що банк (філія) надає територіальному управлінню під час отримання зразків банкнот національної валюти зобов'язання щодо забезпечення ним схоронності, непошкодженості (виключаючи їх наклеювання) та використання зразків банкнот за призначенням і повернення їх на першу вимогу територіальному управлінню. Зобов'язання оформляється у двох примірниках, які засвідчуються підписами керівника банку (філії). У разі повернення банком (філією) зразків банкнот до територіального управління це зобов'язання територіальне управління повертає банку (філії), а в разі повернення частини зразків банкнот оформляється нове зобов'язання на кількість і суму зразків банкнот, що залишаються в банку (філії).

Опрос