Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно предельной суммы наличных расчетов при погашении задолженности перед физическим лицом за приобретенные товарно-материальные ценности для нужд фирмы за собственные средства

Национальный банк
Письмо от 30.01.2014 № 27-011/3958

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 30.01.2014 р. N 27-011/3958

У відповідь на ваш запит щодо граничної суми готівкових розрахунків при погашенні заборгованості перед фізичною особою за придбані товарно-матеріальні цінності для потреб фірми за власні кошти в межах компетенції повідомляємо таке.

На сьогодні питання відшкодування підприємством власних готівкових коштів працівника, використаних ним для вирішення виробничих (господарських) питань підприємства, врегульовано на законодавчому рівні, зокрема, Цивільним кодексом України.

Так, статтею 1159 Цивільного кодексу України передбачено, що особа, яка вчинила дії в інтересах іншої особи без її доручення, зобов'язана негайно після закінчення цих дій надати особі, в майнових інтересах якої були вчинені дії, звіт про ці дії. Стаття 1160 Цивільного кодексу України передбачає, що особа, яка вчинила дії в майнових інтересах іншої особи без її доручення, має право вимагати від цієї особи відшкодування фактично зроблених витрат, якщо вони були виправдані обставинами, за яких були вчинені дії.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос