Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О введении в обращение памятных монет "Скорняк"

Национальный банк
Письмо от 14.08.2012 № 67-118/635

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 14.08.2012 р. N 67-118/635

Генеральний департамент регулювання грошового обігу

Операційному і територіальним управлінням Національного банку України, Центральному сховищу, Департаменту міжнародних зв'язків, Департаменту офіційних публікацій та інформаційного забезпечення, банкам України та їх філіям, Редакції періодичних видань Національного банку України

Про введення в обіг пам'ятних монет "Кушнір"

Національний банк України, продовжуючи серію "Народні промисли та ремесла", уводить в обіг 16 серпня 2012 року пам'ятні монети "Кушнір" номіналами 10 і 5 гривень, присвячені одному з найдавніших занять - вичинці шкіри з хутра і пошиттю з неї різного одягу.

Монету номіналом 10 гривень виготовлено зі срібла, якість карбування - "спеціальний анциркулейтед", маса в чистоті - 31,1 г, діаметр - 38,6 мм, тираж - 5000 штук. Гурт монети - гладкий із заглибленими написами позначення металу, його проби - Ag 925, маси в чистоті - 31,1 г та логотипом Монетного двору. Монету виготовлено з використанням технології патинування.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос